Czy zegarki Old Oak są wodoodporne?

Zdecydowanie NIE !  Zegarki są odporne na delikatne zachlapania. Należy chronić je przed kontaktem z wodą czy innymi substancjami ciekłymi gdyż zamoczenie bardzo często może prowadzić do trwałego uszkodzenia zegarka.

Jak czyścić zegarki Old Oak?

W pierwszej kolejności należy oczyścić suchą bawełnianą szmatką powłokę koperty. Jeżeli to nie przyniesie skutku należy delikatnie zwilżoną szmatką dokładnie przetrzeć całą kopertę i ponownie oczyścić ją suchą bawełnianą szmatką. Firma Old Oak dla swoich klientów oferuje darmową usługę ponownego woskowania ( klient ponosi jedynie koszt wysyłki ).

Czy mogę wymienić baterię w zegarku Old Oak?

Tak można samodzielnie wymienić baterię w zegarku. Jednak musimy zaznaczyć że proces wymiany baterii wymaga odpowiednich narzędzi oraz umiejętności. Otwarcie zegarka poprzez odkręcenie dekielka ( w przeciągu 2 lat od daty zakupu) powoduje utratę gwarancji. Firma Old Oak oferuje wymianę baterii koszt 30zł + koszt wysyłki. Szczegóły pod numerem telefonu bądź poprzez kontakt mailowy, który znajduje się na głównej stronie.

Czy istnieje możliwość wybrania innego modelu bądź koloru paska ?

Jak najbardziej tak ! Skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo aby dowiedzieć się więcej.

Na co zwracać uwagę przy ustawianiu godziny w zegarku?

Należy bardzo delikatnie odsunąć koronkę od drewnianej koperty i zgodnie z ruchami wskazówek zegara nastawić odpowiednią godzinę. Uwaga – zbyt mocne odciągnięcie koronki może powodować jej zerwanie i uszkodzenie mechanizmu.

Czy mogę wchodzić z zegarkiem do pomieszczeń o ekstremalnych warunkach temperaturowych (np. sauna)?

Z racji tej, iż produkty wykonane są z elementów naturalnych takich jak drewno i kamień zdecydowanie odradza się kontaktu z bardzo wysokimi lub niskimi temperaturami.

Zalałem lub przemoczyłem zegarek co teraz?

Skontaktuj się z nami lecz pamiętaj iż gwarancja nie obejmuje zalania zegarków wodą. Więcej tutaj.

Jak mogę zaimpregnować zegarek ?

Firma Old Oak umożliwia darmową impregnację w czasie trwania gwarancji ( klient ponosi koszty wysyłki) . Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej.

Dlaczego warto u nas kupować

Szybka realizacja zamówień 24H
14 dni na zwrot produktu
98.8% zadowolonych klientów

Płatności i dostawa

Wybrane opinie

Przepiękny i elegancki zegarek, wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły. Idealny na prezent, do noszenia na co dzień...

Takiego cuda stworzonego przez naszych rodaków jeszcze nie widziałam ... Polecam z całego serca !!!

Drewniane zegarki Old Oak od samego początku podbiły moje serce i narzeczonej. Dzięki ! i jeszcze nie jeden u Was kupie...

Strona stosuje pliki cookies do prawidłowego działania. Korzystanie ze strony bez zmiany domyślnych ustawień przeglądarki, oznacza że będzie ona zapisywała informacje w pamięci twojego urządzenia. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.