Dlaczego Old Oak (czyt. Old Ołk) ? Skąd ta nazwa zapytacie? W tłumaczeniu na język polski jest to po prostu Stary Dąb. Zwykłe samotne drzewo rosnące pośród polskich łąk i polan stało się inspiracją do tworzenia czegoś szczególnego, wyjątkowego i naturalnego. Właśnie tym wszystkim są drewniane zegarki.

Setki godzin projektowania , miesiące prototypowania i testowania sprawiły, że już dziś stoimy przed niezwykle inspirującymi produktami. Tworzenie każdego drewnianego zegarka składa się z 4 etapów:

  1. Projekt zegarka z drewna
  2. Obróbka materiałów
  3. Pielęgnacja nadająca szlachetny wygląd
  4. Konserwacja wydłużająca żywotność produktu

Unikalne produkty z drewna


Najważniejszym elementem podczas naszych prac jest Pasja i szacunek do Natury. To dzięki tym cechom każdy jeden egzemplarz Old Oak'a staje się unikalny, jedyny i stworzony z największą możliwą Precyzją. Wchodząc w posiadanie naszych unikalnych produktów, stajesz się jednocześnie częścią naszej coraz to większej polskiej rodziny Starego Dęba, która z dnia na dzień coraz głębiej zakorzenia się w naszych sercach.

Już dziś polub nasz profil na Facebook'u lub Instagramie aby być na bieżąco z organizowanymi przez nas promocjami i konkursami. Jeżeli nie jesteś zdecydowany jaki model wybrać przeglądnij poniższe zdjęcia podesłane nam przez zadowolonych klientów.

Zadowoleni klienci Old Oak

Dlaczego warto u nas kupować

Szybka realizacja zamówień 24H
14 dni na zwrot produktu
98.8% zadowolonych klientów

Płatności i dostawa

Wybrane opinie

Przepiękny i elegancki zegarek, wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły. Idealny na prezent, do noszenia na co dzień...

Takiego cuda stworzonego przez naszych rodaków jeszcze nie widziałam ... Polecam z całego serca !!!

Drewniane zegarki Old Oak od samego początku podbiły moje serce i narzeczonej. Dzięki ! i jeszcze nie jeden u Was kupie...

Strona stosuje pliki cookies do prawidłowego działania. Korzystanie ze strony bez zmiany domyślnych ustawień przeglądarki, oznacza że będzie ona zapisywała informacje w pamięci twojego urządzenia. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.