Natura i produkty z nią związane wymagają poświęceń, czasu, niebywałej precyzji i szacunku do materiału, z którego tworzone są nasze drewniane zegarki. Nie tworzymy czegoś zwykłego, banalnego czy przeciętnego. Poświęć kilka chwil i dowiedz się więcej o produktach tworzonych z pasji.

Dla nas zegarki z drewna są czymś więcej niż tylko zwykłym kolejnym pomysłem. Powstały dzięki inspiracji zaczerpniętej z otaczającego nas świata oraz natury. Każdy drewniany zegarek Old Oak powstaje ze specjalnie wyselekcjonowanego drewna które sprowadzamy z najdalszych zakątków całego świata.

Szlifowanie tarczy zegarka
Tarcze drewnianych zegarków
Obróbka koperty drewnianego zegarka
Nakładanie kryształków

Piękno natury tkwi w szczegółach! Nie ma dwóch identycznych kawałków drewna. Gęstość oraz rozmaite rozmieszczenie słoi drewna powoduje, że każdy jeden egzemplarz jest unikalny i niepowtarzalny. Drewniane zegarki Old Oak są kwintesencją klasycznego stylu i elegancji oraz kontynuacją tradycji rzemiosła ręcznego.

Proces powstawania jednego drewnianego zegarka składa się z 57 czynności - od projektu, poprzez staranną obróbkę drewna, impregnację, precyzyjną czynność ręcznego nabijania wskazówek, kontrolę jakości aż do zapakowania i wysyłki. Cała procedura tworzenia i składania jednego drewnianego zegarka zajmuje aż kilkanaście godzin. Wszystkie czynności są wykonywane w specjalnych niemal sterylnych warunkach aby zachować najwyższą jakość oraz estetykę produktu finalnego.

Osadzanie drzewka Old Oak
Mechanizmy zegarków
Grawerowanie laserowe
Montaż paska zegarka

Zgodnie z naszą ideologią w całym procesie produkcji, dbamy o to aby nasza działalność pozostawiała jak najmniejszy odcisk węglowy w trosce o dobro naszej planety. Stawiamy na trwałość, jakość i niezawodność, tak aby każda osoba, podczas otwierania nowego pudełka dostarczonego przez kuriera od pierwszej sekundy poczuła duszę i harmonię płynącą z drewnianego zegarka Old Oak.

Dlaczego warto u nas kupować

Szybka realizacja zamówień 24H
14 dni na zwrot produktu
98.8% zadowolonych klientów

Płatności i dostawa

Wybrane opinie

Przepiękny i elegancki zegarek, wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły. Idealny na prezent, do noszenia na co dzień...

Takiego cuda stworzonego przez naszych rodaków jeszcze nie widziałam ... Polecam z całego serca !!!

Drewniane zegarki Old Oak od samego początku podbiły moje serce i narzeczonej. Dzięki ! i jeszcze nie jeden u Was kupie...

Strona stosuje pliki cookies do prawidłowego działania. Korzystanie ze strony bez zmiany domyślnych ustawień przeglądarki, oznacza że będzie ona zapisywała informacje w pamięci twojego urządzenia. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.